1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

  • Organizujemy imprezy dla firm oraz osób prywatnych:
  • wesela, komunie, chrzciny, stypy
  • spotkania biznesowe, integracyjne, itp.
  • CATERING - ZAMAWIANIE POTRAW TELEFONICZNIE - 77 409 80 00
1 2 3 4

zagroda1

POŁOŻENIE

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny "Zagroda nad Murawcem" znajduje się w Kościerzycach, 4 km od Brzegu w woj. opolskim. Położony jest on w bezpośredniej okolicy Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, w zacisznym i ustronnym miejscu na obszarze 6,5 ha (teren zalesiony) oraz 7,5 ha lustra wody.

 

Regulamin pobytu w naszym Ośrodku znajdą Państwo  TUTAJ

O NASzagroda3

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nie będą się tu nudzić zarówno wielbiciele czynnego wypoczynku, jak i ci, którzy stawiają na słodkie leniuchowanie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, na zamkniętym terenie prywatnym, dzięki czemu nasi goście mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

 

 

zagroda2

Ośrodek „Zagroda nad Murawcem” szczególnie preferowany jest przez klientów ceniących sobie swobodę i niezależność, a także spokój, z dala od wakacyjnego zgiełku.

Na terenie Ośrodka znajduje się restauracja z barem, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki, pole namiotowe, pole campingowe, parking, miejsce do rozpalania ogniska i grillowania  oraz największa uciecha dla dzieci – zagroda ze zwierzętami.

 

KUCHNIAzagroda4

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej wspaniałej kuchni. Dania przez nas oferowane są wyrabiane na miejscu ze świeżych produktów. Oprócz zdrowych, smacznych dań obiadowych, polecamy również śniadania i kolacje. 
Bar zaś zaprasza na zimne napoje, lody i słodycze.

Dużym zainteresowaniem cieszy się ręcznie wyrabiana pizza wypiekana w piecu i już zdobywa coraz większe grono wielbicieli.

 

zagroda5DLA KOGO

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty nie tylko osoby prywatne ale również szkoły, firmy czy kluby sportowe.

Odbywają się u nas obozy sportowe, kolonie czy wycieczki dla dzieci. Dysponujemy specjalnie przygotowanymi miejscami na ogniska/grille.

Zapraszamy również zapalonych wędkarzy, wędkarzy amatorów oraz członków PZW.

Nasze propozycje a także swobodna atmosfera i piękna okolica na pewno sprawią, że będziecie Państwo nas wielokrotnie odwiedzać. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z naszego ośrodka na poszczególnych zakładkach oraz  zapoznania się z bliższą ofertą.

 

badania

Regulaminy
Facebook
Lokalizacja